Ekológia

Ekológia

Všetky výrobky radu DEDRA INNOVATIONS sú vyrábané s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

Všetky výrobky sú:

Bez chlóru
bežne používaný v lacnejších bělidle, dezinfekciou a pracích prostriedkoch môže dráždiť sliznice (oči a nos), má prchavý, nepríjemný zápach negatívne pôsobia na baktérie v ekologických čističkách odpadníc vôd (1 liter chlórového prostriedku je schopný zlikvidovať priaznivé baktérie v bežnej domácej čistiarni odpadových vôd)

Bez formaldehydu
bežne používaný lacný a agresívný konzervant v mnohých čistiacich a pracích prostriedkoch vo výrobkoch DEDRA INNOVATIONS formaldehyd v žiadnom prípade nepoužívame a je nahradený kozmetickými konzervanty konzervačné látky sú potrebné, aby si tekuté výrobky zachovali svoju kvalitu

Bez perbonátov
perbonát sa tiež používa ako menej ekologické bielidlo a čistiace zložka do prostriedkov na pranie a do umývačiek riadu vo výrobkoch DEDRA INNOVATIONS používame výhradne percarbonát (oveľa ekologickejšie variant bielidlá)

Balené v odľahčených PET fľašiach
Samozrejme všetky prostriedky sú bezfosfátové!!!

Nesmieme zabudnúť že:

  • žiaden z našich výrobkov nie je testovaný na zvieratách
  • pracie prostriedky neobsahujú fosfáty ani chlór, napriek tomu je pracia schopnosť zachovaná a podporovaná účelovosť prostriedku (napr. aktívny kyslík "OXYDOO" na biele textílie, pre ochranu farebného bielizne zložka "STABILEX "...)
  • koncentrovanost produktov - u väčšiny výrobkov je maximum aktívnych látok obsiahnuté v menšom množstve výrobku, ktorý si sami NAREDITE (napr. koncentrát čističa kuchýň, kúpeľní, okien), alebo dávkujeme minimálne množstvo (napr. ručné umývanie riadu, čističe - univerzálny, podlahy, sklokeramické dosky ...). Klasický príklad sú aj pracie prášky - namiesto 150 g alebo 100 g stačí naozaj dávkovať len 50 g na jedno pranie (alebo 1 tabletu - cca 40 g)!

Doprava

Doprava ZADARMO pri objednávke nad 30 €.

Telefón

02 / 44 555 001

E-mail